ISISO Sanayi Sitesi Z Blok 10. Yol No:14 Esenyurt-İSTANBUL

Firmamıza Hoş Geldiniz.

Atom Karınca Lazer Kesim ailesi olarak temel ilkemiz ; koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Buna göre aldığımız her işi ürün ve hizmet kalitesinden taviz vermeksizin en uygun fiyatla ve söz verdiğimiz sürede bitirmek başlıca çalışma prensibimizdir.

Modern makine parkımız ve konusunda uzman tecrübeli 8 beyaz yaka, 27 mavi yaka olmak üzere toplam 35 çalışanımız ve 5.250 m2 alanımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak müşterilerimize en uygun çözümü üretmeye çalışmak temel hedefimizdir.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunabilmek için sürekli işimize yatırım yaparak en üstün teknolojiye sahip makineleri bünyemize katıyoruz. Müşterilerimizin yoğun siparişleri olduğunda dahi geniş makine parkımız ve 24 saat vardiyalı çalışabilen işletme yapımızla kesintisiz üretim yaparak siparişleri “söz verdiğimiz zamanda” teslim ediyoruz.

Atom Karınca Lazer Kesim ailesi olarak ; müşterilerimize sürekli en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak ve kendi sektörümüzde en güvenilir ve tercih edilir tedarikçi firma olmak amacıyla tüm faaliyetlerimizi uluslar arası standartlara uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsallaşmanın temel göstergelerinden biriside üretilen ürün kalitesini maksimuma yükseltmeye çalışmak olduğundan ISO Kalite standardının gerektirdiği tüm çalışmaları en yüksek titizlikte yapmaktayız. Şirket olarak müşterilerimize Avrupa standartlarında ürün ve hizmet sunabilmek için dönemsel olarak personelimize işimize dair update eğitimleri veriyoruz.

Yaptığımız bu çalışmalar neticesinde aşağıda sıraladığımız sektörlerde faaliyet gösteren yurtiçi ve yurtdışı firmalar ile fason veya proje bazlı olarak çalışmalarımızı sürdürmekte hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

lazer kesim cnc lazer kesim

25 yılı aşkın deneyim size daha iyi sonuçlar verir.

25 yıldır ülkemiz için, insanımız için, gelecek nesillerimiz için ürettik. Kusursuz fason üretimin tek adresi.

“Güçlü yarınlar için, güçlü iş ortağınız.”